Baterie pro fotovoltaiku Dyness, Huawei, Pylontech, Solax

Solární baterie Dyness
baterie a střídače pro fve Huawei
Solární baterie Pylontech

Velkoobchodní B2B prodej a distribuce
bateriových úložišť pro fotovoltaické elektrárny

Nabízíme velkoobchodně kvalitní vysokonapěťové solární baterie Dyness, Huawei Luna, Pylontech a Solax Triple Power pro domácí fotovoltaickou elektrárnu.

Proč nakupovat baterie pro fotovoltaiku od Photosol?

Vlastní moderní sklad

Díky vlastnímu modernímu skladu o rozloze 5500 m2 máme dostatečný prostor k uskladnění, manipulaci i expedici solárních panelů.

Nízká cena baterií pro fotovoltaiku

B2B partnerům garantujeme spokojenost s našimi službami a zaručujeme nízkou cenu našich bateriových úložišť pro solární elektrárny.

Osobní přístup

Preferujeme osobní přístup ke každému partnerovi. Díky tomu se budeme vždy maximálně snažit vyhovět vašim potřebám a vyjít vám ve všem vstříc.

Kusový prodej baterií pro FVE

Baterie velkoobchodně nemusíte odebírat po celých paletách. Poskytujeme totiž kusový prodej všech solárních baterií z našeho portfolia.

Člen Cechu Akumulace a Fotovoltaiky

Člen České Fotovoltaické Asociace

Vlastní moderní sklad 5500 m2

Osobní přístup ke každému paratnerovi

Nízká cena baterií pro fotovoltaiku

Kusový prodej baterií pro fotovoltaiku

B2B nabídka baterií pro fotovoltaiku

Velkoobchodně nabízíme také solární panely Jinko, Risen a měniče (střídače) napětí GoodWe

Potřebujete s něčím poradit?

Po-Pá
8-16 h

 
+420 777 577 315

info@photosol.cz

Vysokonapěťové baterie pro fotovoltaiku Dyness Tower, Pylontech, Solax Triple Power a Huawei

Solární baterie pro fotovoltaické elektrárny jsou v poslední době čím dál tím oblíbenějším a žádanějším produktem a není se čemu divit. Fungují tak, že vyrobenou a nespotřebovanou elektřinu jednoduše uchovají na později. Díky tomu je možné ze slunce vytěžit maximum energie. Nabízíme vysokonapěťové solární baterie značky Dyness Tower.

Typy baterií pro fotovoltaiku

O bateriích pro fotovoltaiku vzniklo historicky pár mýtu, díky kterým by mohly i dnes vznikat rozporuplné názory pro jejich pořízení. Proto si dovolujeme jedno vysvětlení. Tyto mýty pochází totiž z doby, kdy se používaly převážně olověné solární akumulátory, které nejsou špatné, ale v mnoha ohledech jsou již technologicky překonané.

Dnes se pro ukládání energetických přebytků, vyrobených pomocí domácí solární elektrárny, používají spíše lithium-iontové baterie (Li-ion), které jsou modernější. V této kategorií baterií najdeme mnoho typů, mezi které patří například Lithium-mangan (LMO), Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC), Lithium-nikl-kobalt-aluminium (NCA), nebo Lithium-železo-fosfát (LFP).

Na Photosol.cz máme ty nejlepší zkušenosti s posledním typem baterií (LFP). A to konkrétně se značkou Dyness. Proto mýty, spojené se solárními akumulátory, můžeme s jistotou vyvracet právě díky těmto solárním bateriím, které jsou založené na bázi LiFePO4. V naší nabídce najdete baterie Dyness Tower, které vynikají kvalitním zpracováním a jednoduchým zapojením.

Olověné vs. lithium-iontové baterie

1. mýtus říká, že baterie pro fotovoltaiku mají krátkou životnost. Faktem je, že olověné baterie opravdu moc dlouho nevydržely, jejich životnost dosahovala přibližně 600 cyklů. Moderní Li-ion baterie však zvládnou až deset krát tolik.
2. mýtus tvrdí, že baterie pro fotovoltaickou elektrárnu mají nedostatečnou kapacitu. I tento mýtus pochází ze zkušeností z olověných typů, které mají tu nevýhodu, že se nedají vybít pod 50 %, a tedy je možné z nich využít pouze polovinu jejich kapacity. U moderních Li-ion typů lze využít 80 % i více jejich kapacity.
3. mýtus říká, že jsou baterie rizikové z hlediska požáru. Tento mýtus podpořily některé zkreslené informace, které tvrdily, že hasiči odmítali hasit nemovitosti s fotovoltaickými panely. To ale není pravda.

Výhody fotovoltaické elektrárny se akumulačními bateriemi

Ani jeden z mýtů o bateriích pro fotovoltaiku se tedy nezakládá na skutečnosti. Výhody fotovoltaické elektrárny, která ukládá přebytky do solárního akumulátoru tedy jasně převažují. A jaké výhody baterie nabízí?
1. ukládání vyrobené, nevyužité elektřiny pro pozdější spotřebu
2. ochranu před výpadkem proudu
3. vyšší dotace z programu Nová Zelená Úsporám

Kontaktujte nás