Solární měniče napětí Solinteg, GoodWe, Solax

Solární měniče napětí GoodWe

Velkoobchodní B2B prodej a distribuce
solárních měničů napětí

Nabízíme velkoobchodně třífázové hybridní měniče (střídače) napětí pro fotovoltaické elektrárny od značek Solinteg, GoodWe a Solax pro solární panely.

Proč nakupovat měniče napětí pro solární panely od Photosol?

Jsme členy CAFT

Jsme členy Cechu akumulace a fotovoltaiky

Jsme členy ČFA

Jsme členy České Fotovoltaické Asociace

Vlastní moderní sklad

Díky vlastnímu modernímu skladu o rozloze 5500 m2 máme dostatečný prostor k uskladnění, manipulaci i expedici solárních střídačů (měničů).

Nízká cena měničů napětí pro fotovoltaiku

Velkoobchodním partnerům garantujeme spokojenost s našimi službami a zaručujeme nízkou cenu našich solárních měničů napětí.

Osobní přístup

Preferujeme osobní přístup ke každému partnerovi. Díky tomu se budeme vždy maximálně snažit vyhovět vašim potřebám a vyjít vám ve všem vstříc.

Kusový prodej střídačů pro fotovoltaiku

Měniče napětí velkoobchodně nemusíte odebírat po celých paletách. Poskytujeme totiž kusový prodej všech měničů napětí pro fotovoltaiku z našeho portfolia.

Člen Cechu Akumulace a Fotovoltaiky

Člen České Fotovoltaické Asociace

Vlastní moderní sklad 5500 m2

Osobní přístup ke každému partnerovi

Nízká cena měničů napětí pro FVE

Kusový prodej střídačů pro fotovoltaiku

B2B nabídka solárních měničů napětí pro fotovoltaiku

Velkoobchodně nabízíme také solární panely Jinko, Risen, JA Solar a bateriová úložitě Dyness, Solinteg, Pylontech a Solax Triple Tower

Potřebujete s něčím poradit?

Po-Pá
8-16 h

 

+420 722 251 199
info@photosol.cz

Solární měniče napětí Solinteg, GoodWe a Solax

Měniče napětí jsou nedílnou součástí každé fotovoltaické elektrárny. Solární měnič, také někdy nazývaný jako solární střídač, se vyrábí v různých variantách, které se mohou lišit hned v několika aspektech. Může to být například maximální vstupní výkon, který sbírají solární panely, nebo maximální vstupní proud, který solární panely posílají do solárního měniče. Ale i další aspekty.

Solinteg je renomovaný světový výrobce specializující se na měniče napětí, konkrétně na asymetrické hybridní střídače s výkonem až do 50kW. Tyto střídače nabízejí vysoké vstupní proudy a jsou kompatibilní s také populárními bateriemi Pylontech a Dyness, které pracují v širokém napěťovém rozsahu 135-750V. Díky jednoduchému zapojení typu Plug & Play a mobilní aplikaci v českém jazyce je instalace těchto měničů napětí velmi jednoduchá a pohodlná. Kromě toho Solinteg střídače disponují elegantním a kompaktním designem s LED indikátorem stavu, vysokými PV vstupními proudy mezi 15-30A, 2-4 MPP trackery a maximální účinností přes 98%. Paralelní zapojení až deseti jednotek a různé možnosti přetížení (110% AC výstup, max. 200% back-up výstup a 150% DC vstup) umožňují flexibilní využití v různých aplikacích.

Jako jediný přední výrobce měničů napětí má Solinteg pobočku a vlastní laboratoř přímo v České republice. Nabízíme českou technickou podporu, spolehlivý servis a zdarma školíme klienty naší společnosti. Naše služby jsou kompletně podporovány on-line monitoringem a snadným nastavením pomocí mobilní aplikace, oba v českém jazyce. Výhodou je i vysoký stupeň ochrany IP65, který zaručuje odolnost proti nepříznivým podmínkám. Vyberte Solinteg pro stabilní a cenově dostupné řešení v oblasti měničů napětí.

Střídače pro fotovoltaiku, jsou nejdůležitější součástí tohoto systému. Střídače napětí zajišťují změnu stejnosměrného proudu na střídavý. V naší nabídce najdete také měniče napětí pro solární panely od značky GoodWe z řady ET, které jsou standardně vybaveny dvěma MPP trackery a umožňují připojení vysokonapěťových baterii Pylontech H48050 nebo Force H2. Tento měnič je odolný vůči výpadku distribuční sítě a poskytuje perfektní zálohu pro rodinný dům nebo firmu.

Třífázový hybridní měnič GoodWe pro fotovoltaické panely

Hybridní měnič GoodWe přeměňuje solární energii ze stejnosměrného napětí na střídavé napětí. Tento měnič pro solární panely nabízí třífázový nouzový výstup, který je připraven pro připojení k vysokonapěťové baterii. Důležitou vlastností hybridního měniče je jeho účinnost, která dosahuje 98,2 %. Je vybavený přepěťovou ochranou AC a DC typu 2 a konektivitou RS485/CAN. K dispozici je také bezpotenciálový kontakt SG Ready, který je možné jednoduše programovat přes aplikaci PV Master. Tento střídač pro fotovoltaiku je vybavený LED diodami na přední straně, které ukazují v jakém je stavu a jeho instalace je velmi snadná díky push-in svorkám.

Střídač pro solární panely značky GoodWe je velmi odolný vůči prachu i vodě. Je tedy možné jej bez problémů a hlavně bez obav vystavit i venku. Odolá velmi pohodlně prachu, ale také intenzivně tryskající vodě, a zároveň má i pasivní chlazení. Obsluha tohoto střídače je naprosto jednoduchá a možná i prostřednictvím mobilního telefonu, díky aplikaci
GoodWe PV Master, kterou si můžete na svých mobilních zařízeních stáhnout zcela zdarma. Aplikace je dostupná pro systémy Android i iOS.
 

Materiály a kvalita měniče pro solární panely značky GoodWe

Použité materiály pro výrobu těchto měničů napětí jsou stoprocentní. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně podstatnou část fotovoltaické elektrárny, je potřeba věnovat tomuto zařízení absolutní pozornost. A s jistotou vám můžeme potvrdit, že měniče pro solární panely značky GoodWe, splňují veškeré předpoklady na sto procent. Navíc jsou všechny měniče, které nabízíme, ošetřené ochranou IP65.

Kontaktujte nás