Fotovoltaické solární panely Jinko, Risen, JA Solar - velkoobchod

Solární panely Jinko
Solární panely Risen

Velkoobchodní B2B prodej a distribuce solárních panelů

Nabízíme kvalitní fotovoltaické solární panely Jinko, Risen a JA Solar pro velkoobchodní odběr. Námi prodávané značky solárních panelů patří mezi ověřené a nejprodávanější fotovoltaické panely na trhu.

Proč nakupovat solární fotovoltaické panely od Photosol?

Jsme členy CAFT

Jsme členy Cechu akumulace a fotovoltaiky

Jsme členy ČFA

Jsme členy České Fotovoltaické Asociace

Vlastní moderní sklad

Díky vlastnímu modernímu skladu o rozloze 5500 m2 máme dostatečný prostor k uskladnění, manipulaci i expedici solárních panelů.

Nízká cena solárních panelů

B2B partnerům garantujeme spokojenost s našimi službami a zaručujeme nízkou cenu našich fotovoltaických solárních panelů.

Osobní přístup

Preferujeme osobní přístup ke každému partnerovi. Díky tomu se budeme vždy maximálně snažit vyhovět vašim potřebám a vyjít vám ve všem vstříc.

Kusový prodej solárních panelů

Solární panely velkoobchodně nemusíte odebírat po celých paletách. Poskytujeme totiž kusový prodej všech solárních panelů z našeho portfolia.

Člen Cechu Akumulace a Fotovoltaiky

Člen České Fotovoltaické Asociace

Vlastní moderní sklad 5500 m2

Osobní přístup ke každému paratnerovi

Nízká cena solárních panelů

Kusový prodej solárních panelů

B2B nabídka solárních fotovoltaických panelů Jinko, Risen a JA Solar

Velkoobchodně nabízíme také solární měniče GoodWe, Solax, Huawei a bateriová úložitě Dyness, Pylontech, Solax Triple Power

Potřebujete s něčím poradit?

Po-Pá
8-16 h

 
+420 722 251 199

info@photosol.cz

Fotovoltaické solární panely Risen, Jinko a JA Solar

jsou panely, které ohraničuje černý rám. Jsou to elegantní a velmi výkonné solární panely, vyrobené technologií half-cut, která spočívá v tzv. půlení jednotlivých článků. Tato technologie dokáže automaticky snížit tepelný odpor a naopak zvýšit výstupní výkon o 5 až 10 Wp. Jedná se o monokrystalický typ solárního článku, který má navíc samočistící sklo. Mají optimalizovanou elektrickou konstrukci a nižší provozní proud, který v horkých místech dokáže maximálně eliminovat a snižovat ztráty.

Výhodou obou těchto typů solárních panelů je také to, že mají rozvinutou ochranu proti stárnutí článků, které by mohlo snižovat jejich výkonnost. Jsou odolné proti nepříznivému počasí, proti povětrnostním podmínkám, a jsou zároveň také certifikované proti zatížení sněhem a větrem.

Fotovoltaické panely Risen

dosahují ještě vyšší účinnosti díky technologii článků Mono Perc. Vnitřní spotřebu snižuje technologie nízké proudové hustoty.

K vyšším výnosům přispívají též technologie MBB a HC, které snižují ztráty způsobené mikroprasklinami a zastíněním, což platí i u fotovoltaických panelů značky Jinko.

Oba typy solárních panelů díky své ultra vysoké účinnosti modulu, výrazně snižují náklady na obnovitelnou energii. Využívají články s více sběrnicemi pro vyšší účinnost. Zároveň jsou díky použité technologii vizuálně atraktivnější, a proto se skvěle hodí na střechy rodinných domů. Spojením elegantního designu a spolehlivého zdroje solární energie, najdou v těchto značkách zalíbení majitelé nemovitostí, ale i firem. Panely jsou vhodné pro dotované i nedotované instalace.

Energetická nezávislost

Proč právě fotovoltaické solární panely? Mějte energii pod kontrolou. Fotovoltaické panely vyrábí elektřinu za pomoci slunečního záření. Nejvíce elektrické energie vyrobí zhruba od dubna do září, kdy jsou nejdelší dny. Domácí fotovoltaika zvládne ale i při hezkém počasí v zimě vyrobit několik kilowatthodin. Hlavní výhodou solárních panelů je fakt, že udělají veškerou práci za vás a vy můžete užívat elektřinu zcela zdarma. Stačí pouze solární panely umístit na vhodné místo, kde slunce svítí největší část dne.

Solární panely od Photosol

jsou vyrobené z nezávadných materiálů a mají dlouhou životnost. Díky těmto materiálům jsou velmi účinné a jejich účinnost klesá pomalu. Montáž a následné zapojení do sítě není nikterak složité a díky firmám, které se na montáž specializují, je samotná instalace otázkou jen několika málo hodin. Při pořízení fotovoltaické elektrárny lze, díky unikátnímu řešení dosáhnout optimalizace využití vlastní výroby energie a její spotřeby. V blízké budoucnosti tak bude možno tímto způsobem, v kombinaci se sdílením přebytků vyrobené elektřiny, dosáhnout do značné míry energetické soběstačnosti.

Kontaktujte nás